KOUZELNÉ OMALOVÁNKY 

Psal se rok 2O18 , kdy se nám podařilo vydat jen tak pro radost naše první omalovánky . Odezva byla tak velká , že ty další na sebe nenechaly dlouho čekat a od té doby váš zájem o naší tvorbu stále trvá a dělá nám velkou radost . Kouzelné omalovánky se zaměřovaly především na klasické omalovánky. Snažíme se tisknout na pevnější papír, aby se omalovánky příliš nepropisovaly , neprodřely a dalo se do nich malovat třeba i vodovkami. Máme rádi naší krásnou domovinu a tak se často opíráme o naše zvyky , tradice , klasické pohádkové postavičky a jsme velice rádi , že se nám daří často oživit vzpomínky na dětství i těch dávno dospělých.

Kouzelné omalovánky se dnes už malinko rozrostly a jsme moc rádi, že máme partnery o které se můžeme opřít . Krom omalovánek tak pro vás připravujeme i velice úspěšné pracovní listy, dnes již tradiční balíčky na Mikuláše, Velikonoce , dětské dny, hračky a různé další aktivity. 

Jsme moc rádi, že se nám daří navštěvovat vás při různých akcích, zakreslit si ve školičkách, daří se nám  pomáhat , účastníme se různých charitativních akcí, podporovat i ty které rodiny nemají nebo zkrátka nemají tolik štěstí a za to vám patří velké dík .  

 

  • OMALOVÁNKY

  • PRACOVNÍ LISTY A HRAČKY 

  • OMALOVÁNKY NA CESTÁCH 

Aleš Jiroušek 

malíř, kreslíř , tatér a ilustrátor je hlavní oporou, srdcem našeho týmu a otcem všech těch projektů, které pro vás připravujeme . Kreslení je pro něj celoživotní vášní a bez tužky v ruce si ho vlastně neumíme představit . Jeho tvorba je naprosto rozmanitá. Od rozměrných detailních kreseb, klasických maleb akrylem, perokreseb nebo kreseb do kůže se dokáže přenést do našeho světa fantazie a otevřít vrátka dětským snům. Jeho jedinečný styl ilustrace se stal lehce rozpoznatelný a našel si u vás oblibu. Kreslení se věnoval už od dětství , účastnil se mnoha výstav , získal krásná ocenění  a dnes se mimo tetování a kreslení "omalovánek" pro dospělé věnuje převážně dětské tvorbě, raduje se z každého vašeho dopisu, ukládá si do šuplíku obrázky od dětí, těší se na každá setkání ve školkách a přípravy nových projektů.